O firmie

 

Głównym priorytetem firmy MARCO CANOE jest organizacja spływów kajakowych oraz wypożyczalnia kajaków. Zajmujemy się organizacją zarówno imprez integracyjnych, jak i indywidualnych spływów kajakowych.

W każdym organizowanym przez nas spływie kajakowym to Państwo decydujecie o wyborze sprzętu, długości i trudności szlaku kajakowego oraz o terminie spływu. Jesteśmy też przez cały czas trwania spływu do Państwa dyspozycji. Doradzamy jakie kajaki wybrać w zależności od indywidualnych predyspozycji i doświadczenia, czy na który spływ kajakowy się zdecydować. Na życzenie dostarczamy kajaki w każde wskazane miejsce.

Organizujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami Roztocza: Wieprz i Tanew.

Spływy kajakowe i kajaki to również wspaniała okazja do podglądania przyrody i prowadzenia „bezkrwawych łowów”. Kajaki umożliwiają spotykanie z rzadkimi gatunkami ptaków, żerującymi bobrami, wydrami i norkami, dają również możliwość podziwiania ciekawej roślinności wodno – błotnej.

9 Responses to O firmie

 1. Martyna pisze:

  Polecam wszystkim którzy chcą przeżyć coś nowego .Byłam z całą rodziną na spływie ,to jest dobry wypad dla każdego w każdym wieku.Właściciele to super ludzie,a ceny są niskie polecam i pozdrawiam panią Ulę i pana Marka.

 2. Kasia pisze:

  Zgadzam się z poprzedniczką.Super adrenalina:)Polecam wszystkim chętnym szukającym wrażeń.Do zobaczenia. Na pewno do Państwa wrócimy.

 3. Karolina pisze:

  Nie dawno wróciłam ze spływu .Gorąco polecam ,nigdzie jeszcze nie spotkałam się z tak sympatyczną i przyjazną obsługą. Całą rodzinką bawiliśmy się świetnie. Pozdrawiam właścicieli.

 4. I...a pisze:

  Spływy super, niezapomniane przeżycie…..polecam kazdemu!Atrakcyjne ceny i przemiła obsługa!Pozdrowienia dla właścicieli:)

 5. torba pisze:

  Na wstępie chciałbym podziękować za trud włożony w artykuł. Pomógł mi niezmiernie i pewne sprawy stały się dla mnie jasne. Szczególnie te zawarte w tym artykule.

 6. torebka pisze:

  Ciekawe podejście do sprawy.. mamy prawie takie samo zdanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *