Spływy kajakowe po roztoczu

Zapraszamy Państwa na spływy kajakowe najpiękniejszymi odcinkami rzek Roztocza, takich jak: Wieprz czy Tanew. Nasza oferta jest atrakcyjna zarówno dla tych, którzy z uwagi na niewielką ilość czasu chcą spędzić tylko kilka godzin w kajaku, jak również dla tych z Państwa, którzy chcą dłużej delektować się pięknymi krajobrazami tych najpiękniejszych szlaków kajakowych w południowo-wschodniej Polsce.

Zapewniamy transport kajaków uczestnikom spływu.

Staramy się wyszukiwać jak najciekawsze i wciąż nowe szlaki kajakowe. Warunkiem jest tu przede wszystkim czysta woda i piękne lasy.

SEZON 2017  – ROZPOCZĘCIE JUŻ 29 KWIETNIA

Informacje i rezerwacje telefonicznie codziennie w godzinach  8.00 – 20.00

 Tu nas znajdziesz

 

 


3 Responses to Spływy kajakowe po roztoczu

 1. Pływacz pisze:

  Bardzo porządna firma, bardzo mili i sympatyczni właściciele. Polecam wszystkim. Rodzinom z dziećmi , młodzieży oraz osobom starczym. Wspaniała przygoda w urzekających rzekach roztocza, które są naprawdę bezpieczne.
  Jeszcze na pewno do państwa wrócimy popływać wspaniałymi luksusowymi kajaczkami wraz z naszymi dziećmi.

 2. Agnieszka pisze:

  Wczoraj pojechaliśmy wraz ze znajomymi na spływ kajakowy do Zwierzyńca.Wybraliśmy zupełnie przypadkiem firmę „canoe”,podobała nam się strona internetowa.Naprawdę super spędzona niedziela,bardzo mało jest teraz firm turystycznych z taką serdecznością i otwartością skierowanych w stronę klienta.Pracownicy zawożący nas na miejsce spływu mili i sympatyczni, właściciel – gawędziarz opowiedział nam fajne ciekawostki o Zwierzyńcu, roztoczu, z czystym sumieniem polecam tą firmę.
  Agnieszka z Kraśnika.

 3. Kasia pisze:

  Byłam w zeszłym roku i w tym roku też. Jest naprawdę super.Przeżycie podnoszące adrenalinę.Naprawdę polecam spływy w firmie Canoe.Pozdrawiam właścicieli:)Na pewno tu wrócimy:):):)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *