Sprzęt

Nowoczesne i wygodne kajaki to nasza wizytówka. Dysponujemy sprzętem czołowego francuskiego producenta firmy RTM

rtm-logo-new

posiadającego niezbędne atesty bezpieczeństwa. Wykonane są z wytrzymałego polietylenu odpornego na zniszczenie czy przedziurawienie podczas spływu. Posiadają bardzo wygodne siedziska z oparciem i uchwyty do przenoszenia. Pływanie tymi kajakami to sama przyjemność !!!

KAJAKI

Kajak SOLO jednoosobowy, polietylenowy

solo_0

Jednoosobowy stabilny kajak rekreacyjno – turystyczny dla początkujących i zaawansowanych. Idealny dla samotnie wędrujących kajakarzy, wędkarzy i trampów. Sporo przestrzeni dla kajakarza jak i sporo możliwości jeśli chodzi o zapakowanie potrzebnych rzeczy jak i większego bagażu na kilkudniowe wyprawy. Lekki i wytrzymały – idealny na bagażnik samochodowy. Polietylen jednorodny, bez steru, bez luku bagażowego – z możliwością zamontowania – steru i pokrywy bagażowej.

długość: 330cm

szerokość: 70cm

wysokość: 33cm

waga: 19kg

kokpit: 99 x 50cm

maksymalne obciążenie: 110kg

wyporność: 270l

Producent: ROTOMOD


Kajak BRIO dwuosobowy, polietylenowy

 briokajak

Dwuosobowy stabilny kajak rekreacyjno – turystyczny dla początkujących i zaawansowanych. Ceniony zarówno przez odbiorców indywidualnych jak i wypożyczalnie ze względu na szczególną trwałość. Wyposażony w trzecie siedzenie dla dziecka.

długość: 395cm

szerokość: 83cm

wysokość: 38cm

waga: 33kg

maksymalne obciążenie: 230kg

Producent: ROTOMOD

AKCESORIA

 

KAMIZELKI ASEKURACYJNE RTM RÓŻNE ROZMIARY

RTM Baltic

kapokKamizelka asekuracyjna zapinana 3 klamry. Duże wycięcia pod pachami zapewniają pełną swobodę ruchu oraz wygodę. Wysokiej jakości materiał zewnętrzny i wypełnienie.

RTM Maya

maya_0

Dziecięca kamizelka ratunkowa zapinana na zamek błyskawiczny. Wzornictwo specjalne dla dzieci. Dwa pasy poprzeczne zapinane na klamry służą do dopasowania kamizelki ratunkowej do tułowia dziecka, a pas krokowy zabezpiecza przed podniesieniem się kamizelki, po wpadnięciu do wody, pod szyję dziecka. Wyposażona w gwizdek alarmowy. Po wpadnięciu do wody dziecko będzie leżało na plecach. Solidne materiały i wykonanie.

WIOSŁA

wiosla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *